Na Wasze pociechy czekają u nas darmowe Wyprawki Czytelnicze. Składają się na nie: książka „Pierwsze czytanki dla…”, Karta Małego Czytelnika służąca do zbierania bibliotecznych naklejek oraz oczywiście prezent dla Was, broszura „Książka połączeni czyli przedszkolak idzie do biblioteki”. I co dalej? Podczas wizyty w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę do bibliotecznej karty, a po uzyskaniu dziesięciu naklejek zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowanie! Dziecko pozna ciekawe miejsce, jakim jest biblioteka, oraz zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego. GORĄCO ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI „MAŁA KSIĄŻKA, WIELKI CZŁOWIEK”, WSZAK MIŁOŚĆ DO KSIĄŻEK JEST PREZENTEM NA CAŁE ŻYCIE.