Zapraszamy po tygodniowej przerwie! Biblioteka od dziś ( 8 sierpnia) jest czynna.

Od 01 - 08 sierpnia 2022 r. z powodu scontrum księgozbioru Biblioteka nieczynna!

Wakacyjne dyżury w przedszkolach są wybawieniem dla tych rodziców, którzy całe wakacje normalnie pracują i nie mają pomocy w opiece nad dziećmi ze strony cioci lub babci.

Czy to przypadek że Światowy Dzień Żyrafy obchodzony jest w najdłuższy dzień roku?

W dniu 3 czerwca odbyło się przedstawienie dla dzieci z Przedszkola dla grup Biedronki i Słoneczka! Teatrzyk kukiełkowy pt.; "Wyprawa do zoo" .