Ferie w bibliotece - Ciesz się zimą

Ferie zimowe za nami. Niektórzy wyjeżdżali z rodzicami w góry, nad morze, na obozy narciarskie, dla innych był to czas wyjazdów do rodziny.

Dla tych, którzy zostali biblioteka zorganizowała zajęcia. Były one tak zaplanowane, aby każde dziecko, bez względu na wiek, mogło spędzić czas. w miły i atrakcyjny sposób. W tegoroczne ferie nie brakowało zajęć plastycznych. Uczestnicy robili różyczki  z krepiny, kolorowe  laurki, a wszystko to, dla babci i dziadka. Pianką do golenia zmieszaną z klejem malowali krajobraz zimowy. W kolejnych dniach lepiły figurki z modeliny, a następnie umieszczały je w słoikach z wodą i brokatem, w ten sposób powstawały przepiękne prace. Piękne, kolorowe serpentyny powstawały z plastikowych butelek. Młodzi uczestnicy okazali się bardzo kreatywni i stworzyli ładne i oryginalne prace. Oprócz zajęć plastycznych, był też czas na świetne, muzyczne zabawy ruchowe. Odbyło się  5 spotkań. Dzieci z dużą przyjemnością i zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, na których nie zabrakło słodyczy oraz  drobnych upominków. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę.