Dzień jeden w roku

17 grudnia w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników biblioteki z członkami kółka czytelniczego, działającego przy bibliotece. Dobry to czas, by oderwać się od kłopotów dnia codziennego i poczuć nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Świąteczne życzenia dla zgromadzonych gości skierowała Dyrektor biblioteki Danuta Kaczmarek, życząc wszystkim zdrowia, radości, pogody ducha i samych wspaniałości. Po płynących z serca życzeniach, nastąpiło przełamanie się opłatkiem. Dla uczestników przygotowano słodki poczęstunek, towarzyszyła nam radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera. Śpiewaliśmy piosenki świąteczne, wspominaliśmy miniony rok i snuliśmy plany na przyszłość.