Wieczór Pieśni Patriotycznych

15 listopada w naszej bibliotece odbył się Wieczór  Pieśni Patriotycznych i Wojskowych z udziałem czytelników i przyjaciół biblioteki. Wieczór i nastrój ogniska sprzyjał poddaniu się urokowi melodii z tamtych lat. Wspólnie śpiewaliśmy utwory bardzo popularne -„Wojenko, wojenko”, „Czerwone maki”, jak i te powoli odchodzące w zapomnienie -„Marsz pierwszego korpusu”. Jesteśmy silnie związani z Polską tradycją. Podniosła atmosfera wielkiej rocznicy  100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę udzieliła się wszystkim. Była to kolejna wspaniała lekcja współczesnego patriotyzmu.