Konkurs „ Pięknie czytam”

26 kwietnia odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów klas I – III pt: „Pięknie czytam”. XIV edycja konkursu poświęcona była Adamowi Bahdajowi z okazji 100 rocznicy urodzin.
Każdą klasę reprezentowały trzy osoby. Zadaniem uczestników było przeczytanie fragmentu utworu przygotowanego wcześniej. Komisja oceniała tempo, dykcję, płynność i poprawność czytania. Po trudnych obradach jury w składzie: B. Dziergas, D. Kaczmarek, E. Mieczkowska, oficjalnie ogłosiło wyniki konkursu oraz wręczyło dyplomy i nagrody.

Laureatami zostali:
w kat. klas I - Anna Zamiar
w kat. klas II – Natasza Mika
w kat. klas III - Anna Kaczmarek, Gabriel Zimny
Wyróżnienia otrzymali: Jagoda Kubisz, Piotr Wawrzyniak, Martyna Kuchta, Krzysztof Wagner, Wiktoria Bachora, Mateusz Grabowski, Katarzyna Rabinek, Sandra Adamczewska.
Nagrodzonym uczniom i wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych postępów i sukcesów w czytelnictwie.